• Dolar
  32.933
 • Euro
  35.798
 • Ç.Altın
  4.230
 • Altın
  2.548
KIRIKKALE
32°
01:42

İkindi'ye Kalan Süre

Yahşihan’ın İlk aday adayı Güldüren

Ak Parti Yahşihan Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için ilk resmî Başvuruyu Şehrin tanınmış iş adamlarından Rıfat Güldüren yaptı.


Yahşihan ilçe Başkanlığında gerçekleştirilen aday adaylığı başvurusuna Güldüren’e yüzlerce hemşehrisi eşlik etti.

Yolumuzun Uzun ve Meşaakatli

Ak Parti Yahşihan Belediye Başkan Aday Adayı Rıfat Güldüren, Yolumuz uzun ve meşakatli, bu yolun zorluğunu biliyoruz.” Dedi

Ak parti Yahşihan İlçe Başkanlığında kısa bir konuşma yapan Rıfat Güldüren, “Yahşihan Bizim Yahşihan Hepimizin sloganıyla çıktığımız yolda Bugun Bismillah deyip Aday Adaylık Başvurumuzu yaptık.  İnanıyorum ki Bu yolda Allah’ın izniyle başarılı olup seçimleri kazanıp Yolumuza Bismillah deyip başlayacağız. Bugun bu yağmurlu günde bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olup gelen başta kıymetli eşim çocuklarım ve hanım kardeşlerimize özellikle teşekkür ederim. Seçimleri siz değerli hanımlarımızla kazanacağız. Bu yüzyıl Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Kadınlarımızın Yüzyılı olacak.  El ele gönül gönüle verip ipi Ak Parti olarak gögüsleyeceğiz bize inananları yarı yolda bırakmayacağız.” Dedi

Ak Parti Yahşihan İlçe Başkanı Alper Ağaçtan, “ Bugun ilk aday adaylık resmî Başvuruyu Rıfat Güldüren Başkanımız yaptı. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. İnanıyorum ki Yahşihan da tekrar seçimleri kazanıp özlenen hizmete Yahşihanımızı kazandıracağız. Gün bir olma beraber olma günüdür. Güzel günlere az kaldı” ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Merih Karayol:“Daima yanınızdayım”

İlginizi Çekebilir

Ufka Yolculuk bilgilendirme toplantısı yapıldı

İlginizi Çekebilir

KIRATLI ‘İNSANLIĞA HİZMET HAZİNEDİR’

Haber Yorumları

Yorum Yaz

78578

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#