Kırıkkalegücü ikinci yarı için Recep Umut ile anlaşma sağladı.
İkinci yarının ilk karşılaşmasının ardından Kırıkkalegücünde teknik direktör arayışı noktalandı. Daha önce Fuat Eraslan ile yollarını ayıran ve ikinci devre maçları için teknik direktör arayışa giren Kırıkkalegücüspor, Karşıyakaspor’dan ayrılan Recep Umut ile yola devam edecek.Bilindiği gibi Kırıkkalegücüspor ikinci devrenin ilk karşılaşmasında lider Kepez’e mağlup olmuştu.
Sağanak yağışlar geri geliyor
YİH Hastanesi Vefa Köşesi'nde unutulmaz anlar
Karakeçili İlçe Müftülüğü öğrencilerle iftar yemeğinde buluştu
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#