İl Müftüsü Mustafa Topal başkanlığında, Kurban Bayramında ibadet maksadıyla kurban kesmek isteyen vatandaşların dini hükümlere, sağlık şartlarına ve çevre temizliğine uygun bir şekilde kurbanlarını bizzat kesmeleri veya vekalet yoluyla kestirmelerine yardımcı olmak, kurban satış ve kesim yerlerini tespit etmek, gerekli usul ve esasları düzenlemek üzere "2024 Yılı Vekaletle Kurban Hizmetleri Komisyon” toplantısı yapıldı. Kırıkkale İl Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda komisyonda görev alan müftülük personeli ve din görevlileri katıldı.
Kırıkkale’de 4. Tarım, Hayvancılık ile Sanayi ve Endüstri Fuarı açıldı
Keskin ve Yahşihan'da EDS Hız Limiti Arttı
VALİ TEKBIYIKOĞLU HUBUBAT HASATINI BAŞLATTI
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#