• Dolar
  31.658
 • Euro
  34.394
 • Ç.Altın
  3.732
 • Altın
  2.169
KIRIKKALE
13°
01:54

Akşam'a Kalan Süre

Ulusoy'dan yeni bir proje daha

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, 31 Mart'taki Mahalli İdareler Seçimleri için hazırlıklarını sürdürürken, projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.

HARUN ULUSOY'DAN YENİ BİR PROJE DAHA

Son olarak, alt ve üst yapı projelerine odaklanacaklarını belirten Ulusoy, bu konuda sosyal medya üzerinden de duyurular yapıyor. Ulusoy'un açıklamalarına göre, Kırıkkale'nin su ve yol sorunlarını çözmek için öncelik vereceklerini ifade ettiği belirtiliyor. Ulusoy'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, "Şehrimizin kanayan yarası olan su ve yol sorunlarımıza öncelik veriyoruz. Yapacağımız alt yapı ve üst yapı projeleri ile Kırıkkale'mizin derdine derman olmaya geliyoruz" şeklinde ifadeler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

1 VATANDAŞIMIZ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

İlginizi Çekebilir

Milletvekili Mustafa Kaplan’a Karadeniz Görevi

İlginizi Çekebilir

Kırıkkaleli emekliler dikkat! 5000 TL emekli ikramiyesi için tarih verildi!

Haber Yorumları

Yorum Yaz

48422

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#