• Dolar
  32.215
 • Euro
  34.958
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.421
KIRIKKALE
22°
01:40

Akşam'a Kalan Süre

Suluhan 200 Çocuk’u Sevindirdi

Dünya´da, Türkiye´de Yaşayan Kırıkkaleliler Yardımlaşma Dayanışma Platformu bu yıl yine 200 çocuğu sevindirdi.


ÇOCUKLAR SEVİNDİRİLDİ

Ramazan Ayı´nda Ankara ‘da Leyla Ana Aş evinde iftar yemeği veren Platform Başkanı Ümit Suluhan kimsesiz öksüz çocuklara giysi yardımında bulundu. Platform üyeleri Kırıkkale´ye gelerek ihtiyaç sahibi çocuklara giydirdi.  

KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜYORUZ

Hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi gören Dünya´da, Türkiye´de Yaşayan Kırıkkaleliler Yardımlaşma Dayanışma Platformu, sadece 1 ay değil yılın her ayında ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olduklarını belirttiler. Platformu Kurucusu Ümit Suluhan ve üyeleri, her Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda yetim, öksüz, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk. Sadece Ramazan ayında değil her gün ihtiyaç sahibi vatandaşların yanındayız” diye konuştu.

MUTLUYUZ

Hayırseverlerin zekat ve filtreleriyle hazırlanan yardım kolilerini ihtiyaç sahibi ile buluşturduklarının altını çizen Platform Kurucusu Suluhan, “Bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif´in güzelliklerinden herkes nasiplensin; iftar, sahur ve bayram sevincini herkes yaşasın diye yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren platformumuz; Müslüman kardeşlerimizin tüm bağışlarını büyük bir hassasiyetle yerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür eder, iyi bayramlar dileriz” dedi.

İlginizi Çekebilir

3 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

Sadettin Saran Başkanlık İçin Kesin Kararını Duyurdu!

İlginizi Çekebilir

Harun Ulusoy MHP’den Adaylık Başvurusunu Yaptı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

10162

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#