• Dolar
  32.940
 • Euro
  35.814
 • Ç.Altın
  4.234
 • Altın
  2.553
KIRIKKALE
32°
01:56

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal: 'Kurban Bayramı, kardeşliğin ve barışın simgesidir

Kırıkkale Belediye Başkanı Av. Ahmet Önal'ın Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı.


Saygıdeğer Kırıkkaleli Hemşerilerim,
Huzurun, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın, zirve yaptığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.
Kardeşliğin, barışın birlikteliğin simgesi olan bayramlar aynı zamanda insanların neşeyle birlikte vakit geçirdiği önemli zamanlardandır. İhtiyaç sahiplerini hatırlamak, birbirimize sarılmak, kucaklaşmaktır bayramlar. Dini vecibelerimizi yerine getirdiğimiz Kurban Bayramı da berekettir. Toplumsal birlik ve beraberliğin yaşandığı en özel, en önemli değerimizdir.
Kırıkkale Belediyesi olarak biz de sorunsuz bir bayram yaşanması için önlemlerimizi aldık. Bayram tatilini siz değerli hemşerilerimizin huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerimizle görevimizin başında, sizlerin hizmetinde olacağız. Bize ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı sürdüreceğiz.
Sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının tazelendiği bayram vesilesiyle büyüklerimizin ellerinden, yarınlarımızın umudu gençlerimizin gözlerinden öpüyor; birlik ve beraberlik şuurunun hoşgörüyle pekiştiği nice bayramlarda birlikte olmak umuduyla tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı kutluyorum.

İlginizi Çekebilir

MESAFEYE GÖRE PARA

İlginizi Çekebilir

3 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

Balışeyh Gençlik Merkezi arı gibi çalışıyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

98964

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#