• Dolar
  32.218
 • Euro
  34.968
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.422
KIRIKKALE
22°
01:37

Akşam'a Kalan Süre

Polisler, okul önlerinde kuş uçurtmuyor!

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geleceğimizin teminatı olan çocukları ve gençleri korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla okul önlerinde denetimlerini sürdürüyor.


ÖĞRENCİ VE VELİLERİN GÜVENLİĞİ SAĞLANIYOR

Denetimlerle okulların çevresinde suç ve asayiş olaylarının önlenmesi amaçlanıyor. Öğrenci ve velilerin güvenliği sağlanıyor. Trafik güvenliği artırılıyor. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde okul giriş ve çıkışları kontrol ediliyor. Şüpheli araç ve kişiler takibe alınıyor. Uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadele kapsamında aramalar yapılıyor. Trafik kurallarına uymayan sürücülere cezai işlem uygulanıyor.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla, İlimiz merkezinde bulunan okullarımız ve çevresi ekiplerimiz tarafından denetlenmiştir. Tüm vatandaşlardan, okul önlerinde herhangi bir şüpheli durumla karşılaşmaları halinde 112 Polis İmdat hattına ihbarda bulunmalarını rica ediyoruz” ifadesine yer verdi.

İlginizi Çekebilir

TMO’da randevu sıkıntısı olmayacak

İlginizi Çekebilir

KÜ tanıtım günleri başladı

İlginizi Çekebilir

İşler’’Su ve Alt Yapının Vebalini Taşıyamam’’

Haber Yorumları

Yorum Yaz

23532

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#