• Dolar
  31.631
 • Euro
  34.463
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.165
KIRIKKALE
13°
00:27

Akşam'a Kalan Süre

OSMAN TÜRKYILMAZ'DAN BAYRAM MESAJI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Kurban bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda bayramların toplumsal birlikteliğinin yaşandığı mübarek günler olduğunu ifade etti.


SEVGİ VE SAYGI BAĞI İLE KUCAKLAŞMALIYIZ

Bayramları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanması gerektiğini söyleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Bayramlar, vefanın sırrı, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın, kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında, tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Yaşlılarımızın, büyüklerimizin her zaman halini hatırını sormalı onları sadece bayram günlerinde değil, her zaman hatırlamalıyız. Küçüklerimize de sevgi ve muhabbetle yaklaşarak, her günümüzde kardeşlik, sevgi ve saygı bağı ile toplum olarak kucaklaşmalıyız.” Dedi.

 Konuşmasına devam eden Türkyılmaz, “Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerimle, Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten duygularımla kutluyor, bayramın tüm ülkemizde, ilimizde ve güzel ilçemiz Yahşihan’da sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün hemşerilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

TÜRKYILMAZ'DAN ÇİFCİYE YEM DESTEĞİ

İlginizi Çekebilir

SERVİS DEVRİLDİ 15 YARALI

İlginizi Çekebilir

CHP Keskin adayı belli oldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

68534

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#