• Dolar
  32.527
 • Euro
  34.799
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.433
KIRIKKALE
26°
00:37

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale’ye Huzurevi yapılıyor

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, yapımının yüzde 20'si tamamlanan ve 2025 yılı içerisinde tamamlanması planlanan Kırıkkale Huzurevi inşaatında incelemelerde bulundu.


ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Yaklaşık 4.5 ay önce başlanan 102 kişilik yatak kapasiteli (72 tek kişilik, 15 çift kişilik) Huzurevi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Makas, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Çalışan personellere kolaylıklar dileyen Vali Makas, huzurevinin tamamlanmasıyla birlikte yaşlılara daha iyi hizmet sunulacağını belirtti.

HER TÜRLÜ İMKAN SAĞLANACAK

"Yaklaşık 4.5 ay önce başlamış olduğumuz Kırıkkale Huzurevi inşaatında bugün incelemelerde bulunduk. İnşaatın %20'si tamamlanmış durumda. 2025 yılı içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Bu huzurevi tamamlandığında 102 yaşlımıza hizmet verebilecek. 72 tane tek kişilik, 15 tane de çift kişilik odamız olacak. Huzurevimizde yaşlılarımız için her türlü imkan sağlanacak. Yürütülen çalışmaları yerinde gördük, yetkililerden bilgi aldık. Çalışan personellerimize kolaylıklar diliyorum. Bu huzurevinin tamamlanmasıyla birlikte yaşlılarımıza daha iyi hizmet sunacağız."

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de Mantardan Zehirlenen 6 Kişi Hastaneye Kaldırıldı

İlginizi Çekebilir

UYUŞTURUCUYA AMAN VERİLMİYOR

İlginizi Çekebilir

AKARYAKITA BÖYLE HİÇ ZAM YAPILMADI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

52191

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#