TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, ligin 10. haftasında Malatya Arguvanspor ile karşı karşıya geldi. Her iki takım da maça temkinli başlarken, karşılaşmanın ilk 45 dakikasında gol sesi yükselmedi. İkinci 45 dakikaya hızlı başlayan Malatya Arguvanspor, 50. dakikada Yağız Aktaş ile golü buldu. 67. dakikada ise Ayhan Gençtürk, Malatya Arguvanspor’un ikinci golünü kaydetti. Dakikalar 73’ü gösterirken Kırıkkalespor penaltı kazandı. Penaltı atışını iyi değerlendiren Bora Taşdemir, aradaki farkı 1’e indirdi. Maçın geri kalanında başka gol sesi yükselmezken, karşılaşma Malatya Arguvanspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile sona erdi.
Vali Makas başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı
BARAN ’’TARİH OLACAKSINIZ’’
Bahşılı siyaha boyanacak
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#