• Dolar
  31.648
 • Euro
  34.427
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.165
KIRIKKALE
13°
00:49

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale’de terör örgütlerine yönelik operasyonlarda 96 şüpheli yakalandı!

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, 2023 yılında terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlarla ilgili bilgileri yayımladı.


Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, 2023 yılında PKK/KCK, FETÖ/PDY, DEAŞ terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara ilişkin bilgileri yayımladı. İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “PKK/KCK, FETÖ/PDY, DEAŞ terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlarda 96 şüpheli şahıs hakkında işlem yapılmış, adliyeye sevk edilen 13’ü tutuklanmıştır. Ayrıca vatandaşlarımızı özellikle öğrenim çağındaki gençlerimizi, terör örgütlerinin yaptığı faaliyetler hakkında bilinçlendirerek terör örgütlerinin faaliyet ve propagandalarını etkisiz hale getirebilmek için eğitim çalışmalarına da ağırlık vermekteyiz. Bu çerçevede ‘Güvenli Gençlik ve Güvenli Gelecek’ ile ‘El Ele Güvenli Geleceğe’ projelerimiz kapsamında başta lise ve üniversite öğrencileri olmak üzere 6 bin 910 vatandaşımıza bilgilendirme yapılmıştır.” 

İlginizi Çekebilir

Tuzak avcılığına 13 bin 500 lira ceza kesildi

İlginizi Çekebilir

CAN GEREĞİNİ YAPTI VEKİL CEZASINI BULDU

İlginizi Çekebilir

19 yaşındaki suç makinesi yakalandı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

98793

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#