• Dolar
  31.654
 • Euro
  34.396
 • Ç.Altın
  3.750
 • Altın
  2.159
KIRIKKALE
13°
00:14

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale TSO’da helal belgelendirme anlatıldı

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen seminerde katılımcılara Helal Belgelendirme süreçleri ve Helal Belgeli ürünlerin uluslararası ticareti konularında bilgiler verildi.


Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik Helal Sertifikalı Ürün bilgilendirme semineri düzenlendi. Ticaret Bakanlığı Helal Akreditasyon Kurumu ile Kırıkkale Pastacılar Aşçılar Kebapçılar Derneği işbirliğinde düzenlenen seminere TSO Genel Sekreteri Ahmet Şerbetçioğlu, Helal Akreditasyon Dairesi Başkanı Erdem Başdemirci, Kırıkkale Ticaret İl Müdürlüğü Şube Müdürü Fahrettin Özata, Kırıkkale Pastacılar Aşçılar Kebapçılar Dernek Başkanı Özgür Dönmez, Helal Akreditasyon Uzman Yardımcısı Ömer Faruk Gövercin, Aşçı Zafer Şahin ve oda üyeleri katıldılar. Seminerde katılımcılara Helal Belgeli Ürün ve Hizmetlerin Uluslararası Ticareti, Helal Belgelendirmenin Tarihçesi ve Güncel Durum, Helal Akreditasyon Kurumu Faaliyetleri” konularında bilgiler verildi. Seminerde ayrıca Helal Ekonomi Sektörleri, Küresel Helal Pazarı Büyüklüğü, Helal Belgelendirmenin İktisadi Faydaları, Yetkilendirme, Standartlar, Süreçler, Karşılaşılan Sorunlar, Türkiye’de de Yasal Düzenlemeler konuları anlatıldı.

İlginizi Çekebilir

4 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

6 VATANDAŞIMIZ VEFAT ETTİ

İlginizi Çekebilir

2 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

37597

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#