23. Dönem Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı Gazetemizi ziyaret etti. Kıratlı, ziyaretinde güncel konuların yanında Kırıkkale ile ilgili faydalı sohbetler gerçekleştirdi. Milletvekilliği döneminde Kırıkkale’ye önemli hizmetleri bulunan Kıratlı, Ak Parti ile şehrimize önemli hizmetler yapıldı. Hemşerilerimizin beklentilerine cevap verecek adresin yine ak parti olduğunu söyledi. Merhamet Derneği’nin çalışmaları hakkında Dernek Başkanı Mustafa Sadıç’tan bilgiler alan Kıratlı, sivil toplum örgütlerinin önemini anlatarak hizmetlerinden ötürü tebriklerini iletti.
Aybimaş'tan Kırıkkale'ye bir şube daha
Erdoğan, Kavlak’ı ziyaret etti
Kırıkkale’de kilolarca uyuşturucu ele geçirildi
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#