• Dolar
  31.647
 • Euro
  34.408
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.169
KIRIKKALE
13°
01:2

Akşam'a Kalan Süre

Gökhan Battı Yahşihan’dan Kontejyandan Meclis Üyesi Adayı oldu

Seçim startını veren 4 yıl önce veren Yahşihan İYİ Parti'de Yahşihan Belediyesi meclis üyeliği aday adaylık başvurusu yapan Gökhan Battı başvuru dosyasını İYİ PARTİ Yahşihan Teşkilat Başkanı Serhat Battı’ra verdi.


 Battı  yaptığı açıklamada İYİ PARTİ'ye meclis üyesi aday adaylığı için müracaatta bulundum; Yahşihanımızın geleceği adına mücadele etmenin zamanı geldiğine inanıyorum.Bizler 4 yıl öncesinde zaten seçim startını vermiştik.Belediye Başkan adayımız Ahmet Ergin ile gece gündüz demeden 4 yıl boyunca çalıştık. Bu Gün Hayatımın En Güzel Anlarından Birini Yaşadım, İyiki Varsınız, İyiki İyi  Partide Siyaset Yapıyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerinde İyi Parti Yahşihan Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı Başvurumu yaptım. Bu süreçte mesajlarıyla iyi dilek ve dualarıyla destek veren tüm dost abi abla ve arkadaş ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Hakkımızda hayırlısını Allah’tan dileyerek yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz inşallah.’Gökhan Battı , her zaman İyi Parti’nin Yahşihan da bir neferi olduğunu belirterek, kendisine görev verildiği takdirde görevini en iyi şekilde yerine getireceğini söyledi.

Toplantıda söz alan Yahşihan Belediye Başkan adayı Ahmet Ergin ‘’Gökhan bey benim çocukluk arkadaşım,yeri geldi kavga ettik,ama hibir zaman birbirimize küsmedik.Bunca senenin verdiği arkadaşlığı dostluğu birde 4 yıl önce çıktım bu kutlu yolda tekrardan Yahşihan için başladık.Gökhan bey bana niye belediye başkanı olmak istiyorsun diye sordu.Bende öksüzün yetimin hakkının yenilmesine dayanamıyorum Belediye Başkanı olduğum vakit öksüzün yetimin arkasında olacam.Biz bu yola Allah rızası için çıkıyorum dedikten sonra Gökhan beyle sarıldık yolumuza devam ettik.4 yıldırda omuz omuza beraber çalışıyoruz’’dedi.

İlçe Başkanlığından düzenlenen programa Yahşihan halkının yanı sıra Meclis üyesi aday adayları katıldı..

 

İlginizi Çekebilir

Sağlığına kavuşan doğan ve kızıl şahin doğaya bırakıldı

İlginizi Çekebilir

Yavaş, "sonuna kadar arkasındayım"

İlginizi Çekebilir

Ankara’dan gelip taksicilere saldırdılar

Haber Yorumları

Yorum Yaz

40514

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#