• Dolar
  32.530
 • Euro
  34.813
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.427
KIRIKKALE
26°
01:48

Akşam'a Kalan Süre

BARAN CHP’YE YÜKLENDİ

Arap Osman Baran Ak Parti Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya destek için seçim ofisini açtı. Davullu zurnalı geniş coşkulu bir katılımla seçim ofisini açan Baran Selahattin Demirtaş’a selam gönderen CHP’lilere yüklendi.


Baran’’ Teröriste selam veren sırtına ihanetin semerini vurmuş demiştir. Demirtaş'a selam göndermek PKK'yı selamlamaktır. Biz Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerini inşa peşindeyiz. Küçülmüş siyasetçilerin zillet projelerine Türkiye'yi asla teslim etmeyeceğiz. Burada söylemek istediğim ince bir mesaj var. Biz bu memlekette nice kanlar dökmüş ,nice şehitler vermiş bir toplumun neferiyiz. Bizler sadece ve sadece şehit askerlerimize, şehit polislerimize, şehit öğretmenlerimize bu vatan için canını veren tüm şehitlerimize selam göndeririz. Başka hiç kimseye selam göndermeyiz. Bunun için Kırıkkale halkının 31 martta aklı selim hareket edeceğini ve sayın başkanım Mehmet Saygılı’yı beyi tekrar seçeceğini umut ediyoruz. Buraya gelerek bizleri onure eden siz hemşerilerime sayın başkanım Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederim’’dedi.

Saygılı ise konuşmasında’’Bugün burada seçim büromuzun açılışını yapacağız.Buraya gelerek bizlere güç verdiniz, onur verdiniz. Kırıkkale nüfusuna göre en fazla şehit veren  il. Bunu her yerde onurla gururla söylüyoruz. Malum partinin Kırıkkale de il binasının olmadığını göğsümüzü gere gere söylüyoruz. Rabbim asla bu memlekette teröristlere selam göndertmesin. Bu memleket gururla onurla şükürler olsun ki şehitleri ile ayakta. Belediye başkanlığım döneminde yüzlerce şehit cenazesine katıldım. Onların evlatları bizim evlatlarımız. Onların her birinin anneleri babaları bizim annemiz bizim babamız. Şehitlikte yatan şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayız.’ dedi.

Konuşmaların ardından seçim ofisi açılışı yapıldı.Açılışta Başkan Saygılı’ya bir ressam tarafından kendisin kara kalem resmi hediye edildi. İkramlar ve fotoğraf çekimimin ardından program son buldu.

İlginizi Çekebilir

40 Yıllık Dostluk Buluşması

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de AFAD’a yeni il müdürü

İlginizi Çekebilir

Pehlivanlı’nın yönetimi haftaya belli oluyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

47227

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#