31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Kırıkkale Belediye Başkanı olarak seçilen Av. Ahmet Önal, Kırıkkalegücü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Şeref Akbal ve teknik direktör Nihat Baran ile bir araya gelen Önal, sezon hakkında bilgiler aldı. Önal, “İnşallah bu yıl sezonda lige tutunacağız. Gelecek dönem itibariyle takımımızı bir üst lige çıkartmak için el birliğiyle çalışma sergileyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Kırıkkale’yi geçmiş dönemlerde olduğu gibi üst liglerde göreceğiz” dedi.
Muhteşem görsellerle Türkiye’nin 81 şehri
KAPLAN; ROKETSAN’A 1000 PERSONEL ALINACAK
Önal, Etiler Mahallesinde vatandaşla kucaklaştı
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#