• Dolar
  16.783
 • Euro
  17.497
 • Ç.Altın
  1.569
 • Altın
  976.000
KIRIKKALE
28°
07:41

Öğleye kalan Süre

ŞANSAL GÖREVİNDEN ALINDI

Yahşihan Belediyesi başkanı  osman Türkyılmaz İmardan sorumlu Başkan  yardımcısı Hakan Şansal görevinden aldı.


Baha Önce istifa edip tekrar görevine dönen  Hakan  Şansal Beleediye başkanı osmanTürkyılmaz'ın MHP  Listesinden meclis üyesi secilen Şansal aynı zamanda İmardan sorumlu b aşkan yardımcısı olarak atanmıştı.bu kezde görevden alınarak meçlis üyeliğne devam edecek.

Konu hakkında sorularımızı yanıtlayan Türkyılmaz Şansal bey yol arkadaşımdır. Oturduk konuştuk Kendisine Belediye Başkanı adayı olduguna dair bilgilerin geldigin sordum oda nasip olursa aday olacagım dedi. Bende Sayın şansalı görevden aldım. Başarılar diledim. Sarıldık öpüştük yollarımızı ayırdık şeklinde ifade etti.

Başkan yardımcılıgı Görevden el çektirilen Hakan Şansal.'da yaptıgı açıklamada sayın Başkan Türkyılmazla toplantı yaptık konuştuk medeni bir şekilde yollarımızı ayırdık. Görevden almasını bizzat kendisinin istedigini kaydeden Şansal ' birlikte yol yürüdük zafer elde ettik. Oturup tartıştık bir noktaya getirdik ve yollarımızı ayırdık. Konu hakkında ilerliyen günlerde bir açıklama yapacagım. Çizmiş oldugumuz yol haritasını açıklayıp yolumuza devam edecegiz' dedi

İlginizi Çekebilir

GAZİ KUZUCU YA DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VERİLDİ.

İlginizi Çekebilir

Kullanılmayan araç lastiklerinin bulunduğu depo yandı

İlginizi Çekebilir

TÜRKYILMAZ İŞCİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

43046

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#