• Dolar
  31.342
 • Euro
  33.948
 • Ç.Altın
  3.489
 • Altın
  2.072
KIRIKKALE
18°
01:7

İkindi'ye Kalan Süre

Yahşihan’da vatandaş halk gününden memnun

Ulaşılabilir bir Belediye Başkanı olduğunu her fırsatta dile getiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, göreve gelmesiyle başlattığı geleneği sürdürüyor.


HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Başkan Osman Türkyılmaz 2019 yılında göreve gelmesinin ardından her hafta Salı günü gerçekleştirdiği halk günü kapsamında vatandaşları makamında ağırlayarak talep, öneri ve sorunlarını dinliyor. Bu uygulamayı aralıksız sürdüren Türkyılmaz işleyiş hakkında memnuniyetini şu sözlerle ifade etti: “Vatandaşlarımızın her an ulaşabileceği bir başkan olmak şahsım ve ilçem adına benim için çok mühim.”

KAPIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HER ZAMAN AÇIK

Her hafta Salı günü makam odamızda gerçekleştirdiğimiz Halk Günü’müzde vatandaşlarımızla birebir görüşme imkanı buluyoruz. Vatandaşlarımız bu sayede isteklerini daha kolay ve rahat açıklama fırsatı buluyorlar. Halk Günlerimiz sayesinde vatandaşlarımızın talebi üzerine yaşadıkları çevrede Halk Toplantıları da düzenliyoruz. Bu geleneği sürdürmek bizim asli görevimiz. Kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık.”

İlginizi Çekebilir

Yusuf Sungur 3.dönemde aday

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de MHP’nin adayı sanayide

İlginizi Çekebilir

Vali Mehmet Makas, Zafer Caddesi’nde Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

46431

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#