Yahşihan’da kilit parke çalışmaları devam ediyor.Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde, yol bakım çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Yahşihan Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ekipleri, ilçe genelinde bulunan bozuk yollarda planlı yol yapım çalışmaları dahilinde kilit parke yol yapımı işlemine devam ediyor.
TEKBIYIKOĞLU BİR ESERİ ASLINA DÖNDÜYOR
MHP Balışeyh seçim bürosunu açtı
İl Emniyet Müdürlüğü uyardı!
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#