• Dolar
  32.571
 • Euro
  34.853
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.429
KIRIKKALE
26°
01:20

Yatsı'ya Kalan Süre

Yahşihan’da Halk Toplantıları Devam Ediyor

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yenişehir Mahallesinde bulunan Elitpark Sitesi sakinleri ile bir araya gelerek halk toplantısı gerçekleştirdi.


Türkyılmaz, Elitpark Sitesi sakinleri ile karşılıklı fikir alışverişleri yaparak çözümler ürettiklerini söyledi. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Türkyılmaz, aynı zamanda çocuklara kitap ve boyama kitapları dağıtarak sevindirdi. Türkyılmaz ayrıca, 4 yılda yaptığı hizmetleri halk toplantılarında sunmayı ihmal etmiyor.

Vatandaşlarımızı halk günü buluşmamızda tek tek dinliyoruz diyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, "Vatandaşlarımız doğrudan sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini bizlere bildirsin istiyoruz. Halk günlerimizde vatandaşlarımızla birebir görüşerek onların sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması için de bir ekip ruhu içerisinde çaba ve gayret gösteriyoruz. Bu hafta Yenişehir Mahallemizde bulunan Elitpark Sitesi sakinleriyle halk toplantısında bir araya gelerek, istek ve önerileri değerlendirdik." dedi

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de kaçakçılık operasyonu

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz’a halk toplantılarında yoğun ilgi

İlginizi Çekebilir

Savcılıktan şehit paylaşımlarına soruşturma

Haber Yorumları

Yorum Yaz

43342

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#