• Dolar
  31.655
 • Euro
  34.416
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.167
KIRIKKALE
13°
01:6

Akşam'a Kalan Süre

Vali Tekbıyıkoğlu: "Polisler devletin görünen üniformalı yüzleri"

.


Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile bir araya gelen Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, polis memurlarının devletin üniformalı yüzleri olduğunu ifade ederek, "Hepiniz profesyonel olarak sabırlı ve donanımlı olarak bu mücadeleyi sürdürmelisiniz" dedi.
Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti. Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Okul Müdürü Mustafa Evren Yoğurtçu’dan bilgi alan Vali Tekbıyıkoğlu, öğrencilerle bir araya geldi.
Polislerinde devletin üniformalı yüzleri olduklarını söyleyen Tekbıyıkoğlu, "Devlet vatandaşının huzur ve güvenliği için vardır. Yasal mevzuatları da sizlerin iyice öğrenerek kendinizi donanımlı hale getirmeniz gerekiyor. Benim babam da bir polis memuruydu. İnsanlar doğup büyüyor ve bir meslek sahibi oluyor. Daha sonra da başkaları gelip bu mesleği devam ettiriyor. Hepiniz profesyonel olarak sabırlı ve donanımlı olarak bu mücadeleyi sürdürmelisiniz. İnşallah hepiniz vatan ve millet sathında önemli görevler yaparak ülkemize büyük hizmetler edersiniz" dedi.

İlginizi Çekebilir

Üyelerine Kredi Duyurusu

İlginizi Çekebilir

5 bin 316 aileye ziyaret

İlginizi Çekebilir

KKÜ’DE EĞİTİM BAŞLADI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

36219

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#