• Dolar
  32.542
 • Euro
  34.821
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.431
KIRIKKALE
26°
00:13

Akşam'a Kalan Süre

Ulusoy’dan 3 önemli proje

MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, geçtiğimiz gün yapılan proje tanıtım programında yaşama dokunacak üç önemli proje hakkında açıklamalarda bulundu.


Ulusoy, Belediyeyi aldığında ilk iş olarak bu üç projeyi hayata geçireceğini söyledi.

MHP Kırıkkale Belediye Başkanı Harun Ulusoy, Kırıkkale’de gençlerin, ihtiyaç sahiplerinin ve engellilerin yaşamına dokunacak üç önemli proje hakkında bilgi verdi. Kırıkkale için hazırladığı projelerini anlatmak üzere yapılan toplantıda açıklayan MHP Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, seçimler biter bitmez Belediye başkanlığını aldıklarında bu üç projeyi hemen hayata geçireceğini duyurdu. 65 yaş üzere vatandaşların şebeke suyundan ücretsiz yararlanacaklarını söyleyen Ulusoy, ikinci olarak ise ihtiyaç sahipleri için hazırladığı projeyi açıkladı. Ulusoy, ihtiyaç sahiplerinin huzuru ve rahatlığı için Hilal Kart uygulaması başlatılacağını ifade etti. Belediye Başkan adayı Ulusoy, hemen hayata geçireceği üçüncü proje olarak ise öğrencilerin okul çıkışlarında otobüs hattı koyacağını ve ücretsiz taşınacaklarını belirterek, öğrencilerin daha ekonomik ve rahat eğitim görebilmelerinin sağlanması için öğrenci indiriminin yüzde olarak uygulanacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir

Kaza yaptıkları araçtan uyuşturucu attılar

İlginizi Çekebilir

Harun Ulusoy: “Zafere adım adım ilerliyoruz”

İlginizi Çekebilir

85 BİN KİŞİYE EĞİTİM VERİLDİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

83057

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#