İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Delice ilçesinde yaşayan Y.E. ve H.Y.'yi telefonla arayan D.A, V.K. ve Y.B., 400 lira karşılığında cihaz bakımı yapmayı teklif etti. Vatandaşların ikametlerine giden üç şüpheli, cihaz bakımı ve garanti sürelerini uzattıkları gerekçesiyle Y.E'den 8 bin lira, H.Y'den ise 7 bin lira aldı. Dolandırıldıklarını anlayan Y.E. ve H.Y. Delice Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu.
Olayla ilgili çalışma başlatan ekipler, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarını incelediğinde olayda kullanılan aracın şüphelilere ait olduğunu tespit etti.
Kırıkkale'de 55 sporcu şampiyonluk için koştu
Yavuz Selim ilkokulunda ÇEDES sergisi açıldı
Hal esnaflarının sorunları görüşüldü
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#