• Dolar
  31.661
 • Euro
  34.394
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.165
KIRIKKALE
13°
02:15

Akşam'a Kalan Süre

Sulakyurt Belediyesi çalışanlarına zam

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde Belediye ile sendika arasında ücret zam protokolü imzalandı. Protokole göre Belediyede kadrolu ve sözleşmeli çalışanlarının maaşı belli oldu.


Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ile sendika temsilcileri arasında ücret zam protokolü imzalandı. Protokole göre Belediyede kadrolu çalışanlarının en düşük maaşı 20 bin TL, sözleşmeli çalışanlarının maaşı en düşük 13 bin ile 15 bin TL arasında oldu. Konu ile ilgili olarak Sulakyurt Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Belediyemizde çalışan kadrolu ve daimi sözleşmeli personellerimizin yeni maaş zamlarını Hizmet-iş sendikasıyla belirledik, emekçilerimize hayırlı uğurlu olsun. Allah Bizlerede ödeme kolaylığı versin. Kırıkkale /Sulakyurt Belediyesi kadrolu çalışanlarımızın ücret zammı ek protokol ile maaşları en düşük 20.000 TL olmuştur. Kırıkkale /Sulakyurt Belediyesi daimi sözleşmeli çalışanların ücret zammı ek protokol ile maaşları en düşük 13.000’le 15.000 TL arası olmuştur. İşçilerimizin her daim yanındayız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Kırıkkale'de

İlginizi Çekebilir

Müjde havada kaldı

İlginizi Çekebilir

KARAYOL’DAN KAMU- STK İŞ BİRLİĞİNİ GÜÇLENDİRME MESAJI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

43220

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#