İlk olay merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde yaşandı. 5 sokak köpeği gece saatlerinde Tolga Ö.'ye ait kümese geldi. Tel ile çevrili kümesin tellerini parçalayan köpekler daha sonra kümese girdi. Kümeste bulunan 17 tavuğu telef eden köpeklerin o anları güvenlik kameralarınca kaydedildi. İkinci olay da merkeze bağlı Çat beldesinde yaşandı. Önder Ünal'a ait kümese giren başıboş sokak köpekleri burada da 14 tavuğu telef etti.
Tavukları telef olan vatandaşlar başıboş köpeklerin zaman zaman kendilerine de saldırdıklarını belirterek, bir an önce toplanmasını istedi.
6 VATANDAŞIMIZ VEFAT ETTİ
Tekeri kopan otomobil bariyere çarptı: 3 yaralı
Kırıkkale'den Çalınan 12 çuval buğday Sungurlu'da bulundu
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#