Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 1. Grupta 9. Hafta karşılaşmaları bu hafta oynanıyor. 9. Haftaya 1 maç bay geçmesine rağmen 6. Olarak giren şimşekler, Hopaspor’u evinde konuk etti. Başpınar Stadyumu’nda oynanan karşılaşma ilk yarının uzatma dakikalarında Yusuf Atasoy’un attığı golle Hopaspor’un 0-1’lik üstünlüğüyle geçti.
2. Yarıya 0-1 geride başlayan Kırıkkalegücü Futbol Kulübü, beraberliği yakalamak için ataklarını sıklaştırdı. Aradığı golü mücadelenin uzatma dakikalarında Kerem Pala’nın penaltıdan attığı golle 1-1 sona erdi. Bu sonuçla beraber Kırıkkalegücü Futbol Kulübü 8 maçta 13 puan toplamış oldu. Rakip Hopaspor ise puanını 9’a yükseltti.
Türkiye Bisiklet Şampiyonası Kırıkkale’de başladı
KKÜ ile Kırgızistan Üniversitesi arasında işbirliği
Yarın Akşamın Maliyeti Dudak Uçuklattı! Hindi Yok Tavuk Var:
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#