• Dolar
  31.651
 • Euro
  34.401
 • Ç.Altın
  3.731
 • Altın
  2.163
KIRIKKALE
13°
01:38

Akşam'a Kalan Süre

Saygılı: “Odağımız Kırıkkale’ye yatırım ve istihdam”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, yeni dönem için çalışmalarına hız verdi.


Kırıkkale'ye yapılacak yatırımlar ve istihdamın artırılması hedefiyle Ankara'da başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere çeşitli bakan ve üst düzey yöneticilerle görüşmelerini sürdüren Saygılı, “Odağımız Kırıkkale’ye yatırım ve istihdam sağlamak” diye konuştu.

ÖNEMLİ TEMASLARIMIZ VAR

Özellikle Kırıkkale’nin altyapı konusuna vurgu yapan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Kırıkkale’ye hizmet verdiğimiz iki dönem boyunca öncelikli olarak Kırıkkalemizin eksik altyapısı ve temel sorunlarını çözmek ve bu konuda mesafe almak için çalıştık. Devletimiz, Bakanlıklarımız bu çabalarımıza her zaman destek oldu. İnşallah yeniden göreve geldiğimiz takdirde üçüncü dönemimizde yatırım ve istihdam konularını ön plana çıkaran çalışmalarımızı artıracağız. Altyapı olmadan yatırımcıyı Kırıkkale’ye getiremezsiniz. Yerli ve yabancı yatırımcıyı kentimize çekmek için hazırladığımız projeler ve çok önemli temaslarımız var” ifadesini kullandı.

HAYALİ İCRAATLARI KIRIKKALE HALKI KABUL ETMEZ

Başkan Saygılı “Ben hayatım boyunca hiç boş vaatte bulunmadım. Hep yapabileceğim şeyleri gündeme getirdim. Kırıkkaleli hemşehrilerim bilirler ki ‘Mehmet Saygılı söz verirse yapar’. O nedenle şimdi gönül rahatlığıyla söylüyorum. Bakanlıklarla, üst düzey kurum yöneticileri ve iş insanlarıyla gerçekleştirdiğim temaslarda odağımız hep ‘Kırıkkale’ye yatırım’ oldu” diye konuştu. Başkan Saygılı, Kırıkkale'ye yapılacak yatırımlar ve istihdamı artıracak projeler konusunda Bakanlıklardan önemli destekler alacaklarını belirterek, "Seçimlerde vaatler ön plana çıkar ancak şimdi soruyorum; altyapısı olmadan fizibilitesi yapılmadan vaat vermek doğru mudur? Kırıkkaleli ve özellikle Kırıkkale Belediyesi geçmişte bu konuda çok çekti, artık yeter. Ayağı yere basmayan projeleri ve hayali icraatları Kırıkkale halkı kabul etmez" şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Önal, Etiler Mahallesinde vatandaşla kucaklaştı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Türk Telekom Müdürü aday adaylığını açıklayacak

İlginizi Çekebilir

ZAFER ÇAKMAKLI HALKIN İÇİNDE

Haber Yorumları

Yorum Yaz

73950

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#