• Dolar
  28.929
 • Euro
  31.243
 • Ç.Altın
  3.190
 • Altın
  1.886
KIRIKKALE
05:39

İmsak'a Kalan Süre

Öğrenciler hadi yaşadınız!

Öğrencilere verilecek teknolojik cihaz ve internet desteği için başvurular başladı


Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, öğrencilere verilecek teknolojik cihaz ve internet desteği için başvuruların başladığını açıkladı.Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yükseköğretim öğrencilerine verilecek cep telefonu, tablet, bilgisayar desteği ile 12 ay boyunca aylık 10 GB internet başvurularının başladığını açıkladı.

Teknolojik cihaz ve internet desteğinden yararlanmak isteyen öğrenciler, http://gsbbiz.gsb.gov.tr adresi üzerinden ve GSBBiz mobil uygulamasından detaylara ulaşabilecek.

Bakan Bak, konuyla ilgili paylaşımında, ”Sayın Cumhurbaşkanımızın müjdesini verdiği ve heyecanla beklenen Genç Teknoloji Destek başvuruları başladı! Tablet, Cep Telefonu, Bilgisayar Desteği 12 ay boyunca aylık 10 GB İnternet Başvuru ve detaylar http://gsbbiz.gsb.gov.tr ve GSBBiz mobil uygulamasında.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Başkan Türkyılmaz: "Günlük 120 haneye yemek dağıtıyoruz"

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de aranan şahıslar yakalandı

İlginizi Çekebilir

Genç atlet, Yahşihan Belediyesi adına yarışacak

Haber Yorumları

Yorum Yaz

83460

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#