• Dolar
  31.659
 • Euro
  34.419
 • Ç.Altın
  3.758
 • Altın
  2.162
KIRIKKALE
13°
02:27

Akşam'a Kalan Süre

Mahkumlar üniversitede çalışacak

Kırıkkale Üniversitesi ile Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı Arasında İş Birliği Protokolü Kapsamında İstişare Toplantısı Yapıldı.


Kırıkkale Üniversitesi ile Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı arasında imzalanan “Mahkemelerce Haklarında Tedbir Kararı Verilen Hükümlülerin Rehberlik ve İyileştirme Çalışmalarına İlişkin İkili İş Birliği Protokolü” kapsamında istişare toplantısı yapıldı.

REKTÖRLÜK SENATO SALONU’NDA YAPILAN İSTİŞARE TOPLANTISINA YOĞUN KATILIM

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlük Senato Salonu’nda yapılan istişare toplantısına Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Başalan ve Prof. Dr. Erol Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Şevket Evci, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Erat, Prof. Dr. Mehmet Akif Karslı, Doç. Dr. Rumeysa Akgün, Doç. Dr. Fatıma Zeynep Belen, Denetimli Serbestlik Müdürü Nuh Kaplan, Keskin Açık Cezaevi Müdürü Mustafa Şen ve Keskin Açık Cezaevi yetkilileri katıldı.

SOSYAL KATKI PROJELERİNİN PLANLANMASI KONULARI GÖRÜŞÜLDÜ

Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen toplantıda denetimli serbestlikten yararlananlara eğitim verilmesi, denetimli serbestlikten yararlananların Kırıkkale Üniversitesi kampüsünde çalıştırılması, ortaklaşa sosyal katkı projelerinin planlanması ve ortak hayvansal üretimin planlanması konuları görüşüldü.

İlginizi Çekebilir

Siber suçlardan geniş çaplı operasyon

İlginizi Çekebilir

ZAMLAR ALIŞKANLIK YAPTI

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE BİRDEN FAZLA MERKEZDEN OLUŞACAK

Haber Yorumları

Yorum Yaz

88966

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#