• Dolar
  31.658
 • Euro
  34.394
 • Ç.Altın
  3.732
 • Altın
  2.169
KIRIKKALE
13°
01:53

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale'ye yağışlar geri geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilerde göre Kırıkkale’de 05 Aralık’ta (bugün) gün içerisinde en düşük hava sıcaklığı 6 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 11 derece olarak belirlendi.


Meteroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre Kırıkkale'de bu gün itibariyle hava sıcaklıkları tekrar düşmeye başlıyor. Kırıkkale'de bu gün ise akşam saatlerine doğru puslu bir havanın olması bekleniyor. Uzmanlar tarafından gece geç saatlerin de ise Kırıkkale'de yoğun bir sis olacağı açıklandı.

Kırıkkale'de geçtiğimiz günlerde yazdan kalma sıcaklıklar yaşandı. Kırıkkale'ye uyarılarda bulunan uzmanlar, bu haftanın ortalarına doğru tekrar sıcaklıkların düşeceğini açıkladı. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte çarşamba günü öğle saatlerinden sonra yağış bekleniyor.

KIRIKKALE'DE NEM ORANI

Meteroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı verilere göre yarından(6 Aralık) itibaren başlayarak cumartesi (9 Aralık) gününe kadar nem oranı yüzde 96 olarak belirlendi. Uzmanlar yaşanabilecek doğa olaylarına karşı Kırıkkaleli vatandaşlara uyarılarda bulundu.

İlginizi Çekebilir

ZABITA’DAN GRAMAJ VE HİJEN DENETİMİ

İlginizi Çekebilir

Bayramda otobüsler ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Kırıkkalespordan bir kayıp daha

Haber Yorumları

Yorum Yaz

92769

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#