• Dolar
  32.218
 • Euro
  34.968
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.422
KIRIKKALE
22°
01:25

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale'nin en ucuz LokantasıKırıkkale'nin en ucuz Lokantası

Kırıkkale 3 şubesi bulunan Safor yemek firması şehir merkezinde Halkbank yanında hizmet veriyor. Firma hijyeni ortamı ve fiyatlarının ucuz olmasıyla büyük beğeni topluyor.


Aynı zamanda Besi Çiftliği bulunan firmanin yemeklerini anneleri yapıyor . Kızı Yasemin Çilingir lokantada müşterilerine sunuyor.

3 çeşit yemeğin 85 TL verildiği firmada kabak tatlısı 20 TL ,Çorba 30 TL ,Sebze yemekleri 40 TL, Tavuk yemekleri 50 TL, Sulu ev yemekleri de yine 50 Tl'den müşteriye sunuluyor.Firmada ayrıca kırmızı et yemekleri de bulunuyor. 

Firma yetkileri "Amacımız Kırıkkale halkına ucuz ve hijyenik yemek sunmaktır. Yemeklerimiz ev yemeği lezzetinde olup kendi besi çiftliğimizde hazırlanmaktadır. İşlerimizden ve Kırıkkale halkının ilgisinden son derece memnunuz .Yaklaşık Her gün 12 çeşit yemek ve tatlı çıkartıyoruz .Amacımız Kaliteyi ucuza sunup sağlıklı yemekler üretmek ve Kırıkkale halkına firma olarak destek olmak ."şeklinde konuştular.

İlginizi Çekebilir

Köylüleri sevindiren yatırım

İlginizi Çekebilir

Başkan Önal: “Kırıkkale için birlikte çalışacağız”

İlginizi Çekebilir

Gıda denetimlerinde sıfır tölerans

Haber Yorumları

Yorum Yaz

84290

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#