• Dolar
  31.661
 • Euro
  34.394
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.165
KIRIKKALE
13°
02:11

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkaleli kaymakam, ölü bulundu!

Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesi nüfusuna kayıtlı Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun evinde ölü bulundu.


Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesi Kaymakamı Mesut Coşkun, evinde ölü bulundu. İhbar üzerine, Cumhuriyet Savcıları bölgeye intikal ederken, polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Genç kaymakamın ölümü ile ilgili soruşturma devam ediyor.

KAYMAKAM MESUT COŞKUN KİMDİR?
1993 yılında Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini memleketi Kırıkkale’de tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden 2016 yılında mezun oldu.  2018 yılında T.C İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107. Dönem Mülki İdare Amiri olarak Kaymakamlık mesleğine intisap etti. Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Ağrı- Doğubayazıt ve Trabzon- Beşikdüzü ilçelerinde kaymakam refikliği stajı yaptı. Afyonkarahisar-Dazkırı ve Burdur-Karamanlı ilçelerinde kaymakam vekilliği stajı yaptı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen 107.Dönem Kaymakamlık kursunu Üstün Başarı derecesi ile tamamladı. Sırasıyla Kastamonu-İhsangazi ve Artvin – Kemalpaşa Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 23.08.2023 tarih ve 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile ilçemiz Kaymakamı olarak atanan Sayın Mesut Coşkun 07 Eylül 2023 tarihi itibari ile ilçemizdeki görevine başlamıştır.

 

İlginizi Çekebilir

4 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

Hacılara GÜNEŞ doğacak

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’den de hissedildi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

54762

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#