KIRIKKALE’DE 2022’NİN İLK BEBEĞİ DÜNYAYA GELDİ
KIRIKKALE (İHA) - Kırıkkale’de yeni yılın ilk bebeği, Nurhayat ve Yasin Altun çiftinin oldu. Yüksek İhtisas Hastanesi’nde 3 kilo 200 gram ağırlığında dünyaya gözlerini açan bebeğe, Deniz Kağan ismi verildi. Deniz Kağan bebeğe altın takıldı.
ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
Siber polisler devriyede!
Şehit aileleri, Başkan Ahmet Önal'ı makamında ziyaret etti
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#