Aydın, okul ziyaretinde eğitim öğretime dair değerlendirmelerde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yaldız ile okul yöneticilerinden bilgi aldı. Aydın’a Şube Müdürlerinden Metin Demir eşlik etti.
Kırıkkale’nin eğitim alanında gereken çalışmayı yaptıklarını vurgulayan Aydın, “Başarı seviyemizi ve eğitim alanında yapılan projelerimizi daha da geliştirmek istiyoruz. İnşallah okullarımızın eksikliklerini de gidererek Kırıkkale’nin eğitim seviyesini daha da üst sıralara çıkartacağız” dedi.
Sağanak yağışta 21 küçükbaş hayvan telef oldu
Eryılmaz: Kırıkkale’de hiçbir kadın yalnız değil!
STK’lar bizim için kıymetli
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#