• Dolar
  32.227
 • Euro
  34.979
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.417
KIRIKKALE
22°
00:43

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale Belediyesi’nden matematik kursu

Kırıkkale Belediyesi YKS ve KPSS’ye hazırlanan gençler için gençlik merkezinde hafta sonları ücretsiz Matematik Kursu düzenliyor.


ÖĞRENCİLERİN YENİ ADRESİ
2022 Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) ile KPSS’ye hazırlananlar için Kırıkkale Belediyesi Gençlik Merkezi’nde ücretsiz matematik kursu başladı. Sınav tarihine kadar sürmesi planlanan eğitimlere sınavlara hazırlanan öğrenciler ve gençler katılıyor. Kırıkkale’de sınav ile öğrenci alan okullara hazırlık yapan gençlerin yeni adresi Kırıkkale Belediyesi Gençlik Merkezi oldu. Hafta içi gençlik merkezinde ders çalışan gençler, hafta sonları da düzenlenen kursa katılarak bilgilerini geliştiriyor.

“GENÇLERİMİZİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUZ”
Pandemi nedeni ile öğrencilerin ve gençlerin çok zorlu bir dönem geçirdiğini belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, öğrencilerin yanlarında olmaya devam ettiklerini söyledi. Gençlerin uğrak yeri olan Kırıkkale Belediyesi Gençlik Merkezin’e ilginin güzel olduğunu söyleyen Başkan Saygılı “Gençlerimize yönelik sessiz ve güvenli bir ortam hazırladık. Gençlik merkezimize, gençlerimiz ders çalışmak için ilgi gösteriyorlar. Gerek gruplar halinde gerekse bireysel olarak gelip ders çalışıyorlar. Evlerinde ya da okullarında yeterli çalışma imkanı bulamayan gençlerimiz, günün her saati gelerek buradan yararlanabilirler.” ifadesini kullandı.

DENEME KİTAPÇIKLARI
Son dönemde gençlere yönelik hizmetlerini artıran Kırıkkale Belediyesi, Gençlik Merkezinde ders çalışan öğrencilere istekleri doğrultusunda TYT ve AYT deneme kitapçıkları dağıtıyor.

 

 

İlginizi Çekebilir

Vali Makas’tan şehit Yılmaz’ın ailesine taziye ziyareti

İlginizi Çekebilir

BBP unuttu, DEVA unutmadı

İlginizi Çekebilir

HIRSIZLIK SUÇ MARİNALARI YAKALANDI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

82152

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#