• Dolar
  32.542
 • Euro
  34.821
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.431
KIRIKKALE
26°
00:25

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale Belediyesi toplu iş sözleşmesi imzalandı

Kırıkkale Belediyesi ve Hizmet İş Sendikası arasında, kadrolu işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.


Bir yıl geçerli olacak toplu iş sözleşmesini Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Kırıkkale Hizmet İş Şube Başkanı Fatih Doğan ile karşılıklı imzalandı.

Göreve geldiği ilk günden bu güne benim öncelikli gayem işçi maaşlarım ve onların sosyal hakları diyen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı imza töreninde: “Belediyemizin her kademesindeki mesai arkadaşlarımız bizim için kıymetli. Arkadaşlarımız Kırıkkale’miz ve hemşehrilerimiz için çalışırken bizlerde onlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz.” İfadesini kullandı.

MİLLETİMİZ İLE DERTLENMEYE DEVAM EDİYORUZ

Başkanımız Saygılı : “Bugün yüksek oranda artış ile işçi maaşlarına yapılan zammı içeren sözleşmeyi imzaladık. İşçi arkadaşlarımıza, ailelerine hayırlı uğurlu olsun. Kıymetli mesai arkadaşlarım ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milletimizden hayır dua almaya, onların derdiyle dertlenmeye, onlara hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

BAKANIMIZ İŞÇİNİN YANINDA

Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Fatih Doğan’da yaptığı açıklamada Başkan Saygılı’ya işçi haklarındaki yaptığı iyileştirmelerden dolayı teşekkür ederek: “Başkanımız göreve geldiği ilk günden bu güne hep işçi arkadaşlarımızın yanında onların sosyal haklarını iyileştirmek için çalıştı. Bu günde belediyenin tüm imkanlarını zorlayarak en yüksek oranda zam gerçekleştirdi. Kendisine işçi arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Yapılan sözleşme her taraf için hayırlara vesile olsun” dedi.

İlginizi Çekebilir

HASANDEDE’DE KORKUTAN YANGIN

İlginizi Çekebilir

Adalet Bakanı Bozdağ, 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Çağlar’ın cenazesine katıldı

İlginizi Çekebilir

Pehlivanlı’dan kültür ve sanat ziyafeti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

29809

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#