• Dolar
  32.244
 • Euro
  34.991
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.419
KIRIKKALE
22°
01:17

Yatsı'ya Kalan Süre

Kedi katili KİM ?

Hayvanseverler Ayaklandı Kırıkkale’de yabancı uyruklu bir kişinin büyü yapmak amacıyla hayvanlara zarar verici davranışlarda bulunmasını istemesi ortalığı karıştırdı.


Kırıkkale’de kedileri kesip uzuvlarını kullanarak  büyü yapıyor…

Kırıkkale’de yabancı uyruklu bir kişinin büyü yapmak amacıyla hayvanlara zarar verici davranışlarda bulunmasını istemesi ortalığı karıştırdı. Anadolu hayvan Hakları Federasyonu Kırıkkale Temsilcisi Hasan Yaman ve arkadaşları yetkililere seslenerek bu sorunun ele alınmasını istediler. Videoyu izleyen vatandaşlar oldukça duygulanarak Kırıkkale’li yöneticilerin bir an önce bu cani ruhlu büyücüyü bulmalarını istediler.

Seri Hayvan Katilini Durduralım

Hasan Yaman  yaptığı açıklamada’’Kırıkkale’de bir büyücü var. Yabancı uyruklu. Yenimahalle’de olduğu söyleniyor. Karı kocaları birleştirmek için siyah kedinin kanı, sarı kedinin ise pati ve kuyruklarını kullanıyor. Bunu da gayrımeşru hayat yaşayan gençleri kullanarak sağlıyor. Kafeslerde bu kedileri yakalatıp kendine  getirterek öldürüyor.Bu konuyla ilgili bilgisi ve duyumu olan şüphesi olan yetkililere bilgi versin.Özellikle de ülkemizde mülteci konumunda olan kişilerin gidip bu olayları yaptırdığı söyleniyor.Kendisinin İranlı olduğu söyleniyor. Allah rızası için bu seri katili durduralım’’ şeklinde konuşarak kamuoyunun desteğini istedi.

İlginizi Çekebilir

İSTİKLAL MARŞI VE YAZARI ANILDI

İlginizi Çekebilir

OBEZİN DÜŞMANI SAĞLIKLI BESLENMEDİR

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de 2 işçi çöken çardağın altında kaldı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

88894

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#