• Dolar
  31.661
 • Euro
  34.394
 • Ç.Altın
  3.735
 • Altın
  2.165
KIRIKKALE
13°
02:11

Akşam'a Kalan Süre

Kavlak köyünden Ulusoy’a büyük destek

Kırıkkale Milliyetçi Hareket Partisi adayı Harun Ulusoy, Keskin’in Kavlak köylüleriyle bir araya geldi. Kavlaklılar Ulusoy’a “yanındayız” mesajı verdi.


 

31 Mart mahalli idareler ve yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adaylarda seçim çalışmalarını hızlandırdı. Dün akşam saatlerinde Keskin’in Kavlak köyü sakinleriyle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkanı adayı Harun Uluoy’a Kavlaklılar yoğun ilgi gösterdi.
Programa kendini tanıtarak başlayan Ulusoy, daha sonrasında projelerinden bahsetti. En büyük projesinin altyapı sorununu çözmek olduğunu söyleyen Ulusoy, daha birçok projeyi hayatı geçireceğini söyledi. “Kadınlar Kıraathanesi, meydana 800 kişilik dev otopark, yeni mesire alanları, kültür parkı” ve birçok projesini olduğunu açıklayan Ulusoy, yapamayacağız hiçbir şeyi vaat olarak göstermeyeceğiz dedi. Program daha sonra soru-cevap şeklinde ilerledi. Ulusoy, kavlak köylülerini dinledikten sonra; “İnşallah sizlerinde takdiriyle başkan olduktan sonra bu sorunları birer birer çözeceğiz dedi.”

Programla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ulusoy; “Kavlak Köylülerimiz ve hemşehrimizle Sabahattin Kayır ev sahipliğinde bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Yoğun katılımları, destekleri ve hoş sohbetleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum”. Dedi.

İlginizi Çekebilir

6 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti!

İlginizi Çekebilir

Otomobil 30 metre sürüklendi: 4 yaralı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

27207

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#