• Dolar
  32.239
 • Euro
  34.972
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.419
KIRIKKALE
22°
01:31

Yatsı'ya Kalan Süre

Kalefest2024 için hazırlıklar devam ediyor

2-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Kalefest2024" adlı festival için toplantı düzenlendi. Toplantıda dernek başkanları ve müdürler yer aldı.


Kırıkkale Pastacılar, Aşçılar, Kebapçılar Dernek Başkanı Özgür Dönmez, Kırıkkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ev sahipliğini yaptığı, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği temsilcilerinin de katıldığı 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Kalefest2024" adlı festival için düzenlenen toplantıya katıldı.Toplantıda açıklamalarda bulunan dernek başkanı Özgür Dönmez, "Kalefest2024" festivali için uzun süredir hazırlıkların devam ettiğini belirtti. Festivalin Kırıkkale'nin kültürünü yansıtacak, yerel ve ulusal sanatçıların katılacağı, yöresel lezzetlerin sunulacağı birçok etkinliği içereceğini dile getirdi. Ayrıca, tüm giderlerin sponsorlar tarafından karşılanacağını ve devletin kasasından tek kuruş çıkmadan festivalin gerçekleştirileceğini vurguladı.Dönmez, tüm hemşerileri 22-26 Mayıs tarihleri arasında Cumhuriyet Meydanı merkezli yapılacak festivale davet ederek, muhteşem bir festivalin kendilerini beklediğini sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'nin nüfusu arttı

İlginizi Çekebilir

43 ilin geçiş noktasında trafik yoğunluğu: Tatilcilerin dönüş yolcuğu sürüyor

İlginizi Çekebilir

Doğal afetler için YAK kuruldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

56858

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#