Kırıkkale Vali Yardımcısı Ender Faruk Uzunoğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Fatih Ateş ve beraberindeki heyet ile Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu’yu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette İl Özel İdaresi, Kırıkkale Üniversitesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile Hacılar Beldesinde 50 dekar alanda kurulacak ‘Topraksız, Tam Otomasyonlu, Polikarbon Modern Sera Kurulumu Projesi’ değerlendirildi. Projenin ilk etabı olarak 10 dekar alanda kurulması planlanan sera ile ilgili yer kontrolü yapıldı.
Kırıkkale Gönüllüleri Birliği Haftalık Kamuoyu Bildirisi
Bir ayda 870 şüpheliye işlem yapıldı
Kuzucu: “ Eğitim sorunları çözülmeli”
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#