• Dolar
  32.788
 • Euro
  35.160
 • Ç.Altın
  3.981
 • Altın
  2.459
KIRIKKALE
33°
01:13

İkindi'ye Kalan Süre

Gençler Başkan Önal’a tebrike gitti

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları Kırıkkale il başkanı Ulaş Emre Demirel önderliğindeki gençlik heyeti Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’a tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Önal, gençlerin ziyaretinde çalışmalar hakkında bilgi verdi.


Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları Kırıkkale il başkanı Ulaş Emre Demirel önderliğindeki genç heyeti Meclis salonunda kabul etti. Ziyarette gençler ile tek tek tokalaşan Başkan Önal, yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında gençlere bilgi verdi. Gençler olarak her zaman Önal’a yanlarında olduğunu hatırlatan CHP gençlik kolları heyeti, Önal’ı tebrik etti. Başkan Önal, sadece Kırıkkale’nin değil Türkiye’nin gençlere her zaman ihtiyacının olduğunu hatırlatarak, Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde sağlam, dinamik bir genç nesil isteğini dile getirdi. Başkan Önal, gençlerin her zaman yanlarında olduğunu ifade etti. Gençler karşılıklı görüş alışverişi ve sohbetin ardından Başkan Önal tarafından tek tek tokalaşarak uğurlandı.

İlginizi Çekebilir

Karayol’’ Kırıkkale'ye hizmet için adayım’’

İlginizi Çekebilir

Kaplan’dan Kırıkkale’ye Doktor Müjdesi

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE DE 2021 YILINDA TRAFİK KAZASINDA 32 KİŞİ ÖLDÜ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

59183

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#