İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, yürütülen soruşturma kapsamında şahsı kent merkezinde gözaltına aldı.
Yapılan açıklamaya göre, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen FETÖ soruşturması çerçevesinde aranan Ö.K. isimli şahıs, emniyet ekipleri tarafından yakalandı. Hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Ö.K., işlemlerin tamamlanmasının ardından cezaevine teslim edildi.
Kırıkkale'de aranan 371 şahıs yakalandı
Kırıkkale ABC yine kazandırdı!
Roketsan, KPSS’siz personel alacak!
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#