• Dolar
  32.212
 • Euro
  34.951
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.417
KIRIKKALE
22°
01:24

Akşam'a Kalan Süre

Erdoğan Kırıkkale’ye geliyor 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere 10 Mart Perşembe günü Kırıkkale’ye gelecek. Erdoğan, anonim şirketi statüsüne geçen MKE fabrikalarında işçilerle buluşacak.


MKE’Yİ İNCELEYECEK
Son dönemlerde Kırıkkale kamuoyunun gündeminden düşmeyen Makine Kimya ve Endüstrisi Kurumu’nun, Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı anonim şirketine dönüştürülmesinden sonra yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Mart Perşembe günü Kırıkkale’ye gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaretinde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MKE Genel Müdürü Yasin Akdere ile birlikte ilgili bürokratlar eşlik edecek. 

SİLAH MÜZESİNİ GEZECEK
Erdoğan ziyareti kapsamında, MKE’de çalışan işçilerin sosyal hakları ile Mühimmat ve Savunma Sanayi alanında geliştirilen son teknoloji projeleri de yerinde inceleyecek. Ayrıca Erdoğan’ın şehir merkezinde yapımı devam eden silah müzesi inşaat çalışması ile silah fabrikası içerisinde bulunan silah müzesini de gezeceği öğrenildi. 
 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

66603

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#