• Dolar
  32.245
 • Euro
  34.992
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.419
KIRIKKALE
22°
00:58

Yatsı'ya Kalan Süre

Doğduğu mahalleye tekrardan muhtar adayı

Bahçelievler Mahalle muhtarı ve Tüm muhtarlar Dernegi Kırıkkale Şube Başkanı Behzat Kürkçü yerel seçimlerde yeniden aday oldugunu açıkladı.


Kürkçü '31.Mart 2019 seçimlerinde aday olduğum mahallem Bahçelievler sakinleri beni bu göreve layık gördü 48 ay boyunca elimden geldiğince ve fazlasıyla hizmet etmek için canla başla çalıştım. Rabbim nasip ederse 2024 seçimlerinde yine adayım önce mahallem sonra mahallem harici her yerden beni destekleyen eş dost akraba herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.'dedi.

Kürkçü doğup büyüdüğü mahallesine hizmet etmek için muhtar adayı oldu.

Kırıkkale´nin Bahçelievler mahallesinde ikamet eden Behsat Kürkçü doğup büyüdüğü mahallesine hizmet etmek için muhtar adayı oldu. Sazı ve sözü ile gönüllere taht kuran Behsat Kürkçü, Kırıkkale´nin en şirin ve mütevazi mahallesi olan Bahçelievler´de muhtarlık için gece gündüz demeden çalışıyor.

Henüz 43 yaşında olan ve azmiyle dikkat çeken muhtar adayı Behsat Kürkçü, “Büyüklerimizin ve gençlerimizin fikirlerine, azimlerine, bilgilerine güvenerek gençlerin önlerini açmalarını büyüklerimizden saygı ve sevgilerimle istiyorum. Yeni bir anlayışla, genç fikirle, gelişim sağlamak ve Kırıkkale´mizin en büyük ve şirin mahallesi olan Bahçelievler´e hizmet etmek için muhtar adayıyım” dedi. Bahçelievler mahallesinde, doğup büyüdüğü semte muhtar seçilebilmek için çalışmalara başladı.

Lambasız mahallenin olmayacağını dile getiren Kürkçü, “Çukur çamur olmayacak sosyal yardımdan kimse geri kalmayacak. Sürekli ortadaki kanal temiz tutulacak her bahar aylarında park yerinde bahar şenlikleri yapılacak. Genç  ihtiyar demeden  tarihi illerimize gezi düzenlenecek. Valilik ve Belediye destekleri ile ortak çalışmalar yapılacak. Alo şikayet hattı kurulacak. Mahalle sakinlerinin düğün cenaze işlerinde ortak çalışmalar yapılacak”

BEHSAT KÜRKÇÜ KİMDİR?

1981 yılında Bahçelievler mahallesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bahçelievler mahallesinde bulunan Milli Eğitim Vakfı Okulu´nda okudu. Lise eğitimini ise Gazi Meslek Lisesi elektrik elektronik bölümünde tamamladı. MKE Kurumu, Devlet Demir Yolları ve Halk Sağlığı Müdürlüğü gibi devlet kurumlarında görev aldı. Mahalli saz ve söz sanatçısı.

 

İlginizi Çekebilir

MHP Kırıkkale’de seçimi konuştu

İlginizi Çekebilir

Polis Memuru Hayatını Kaybetti

İlginizi Çekebilir

Saygılı’dan veda mesajı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

87286

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#