Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için çalışmalar sürüyor. Edinilen bilgiye göre, 13-19 Kasım günleri arasında yapılan saha çalışmalarında gözaltına alınan 105 şüpheli hakkında işlem yapıldı. Çeşitli suçlardan aranan 21 şüpheli hakkında da adli işlem başlatıldı. 6 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. İl genelinde 2 bin 870 kişi ve 75 araç sorgulandı. Yapılan aramalarda da 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız tüfek ve 15 fişek ele geçirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "enflasyon" mesajı: Yeniden tek haneli rakamlara yine biz indireceğiz
Seyir halindeki iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı
İnşaat malzemesi yüklü TIR yandı
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#