• Dolar
  32.530
 • Euro
  34.813
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.427
KIRIKKALE
26°
01:44

Akşam'a Kalan Süre

Can ve teşkilat mensupları Sulakyurt'ta halkla buluştu

Adalet Bakan Yardımcısı Ramazan Can, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ve teşkilat mensupları, Belediye Başkan Adayı Seyfettin Çetiner ile birlikte Sulakyurt ilçesinde vatandaşlarla buluştu.


Adalet Bakan Yardımcısı Ramazan Can, Ak Parti Kırıkkale il Başkanı Engin Pehlivanlı ve teşkilat mensupları, Belediye Başkan Adayı Seyfettin Çetiner ile birlikte Sulakyurt ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

31 MART'TA GERÇEKLEŞECEK SEÇİMLERDE AK PARTİ İDDEALI!

Pehlivanlı, yapılan ziyaretlerde AK Parti'nin Sulakyurt ilçesindeki seçim stratejisi ve Belediye Başkan adaylarına verdiği destekten bahsederek, 31 Mart'ta gerçekleşecek seçimlerde AK Parti'nin iddialı olduğunu vurguladı.

SULAKYURT GERÇEK BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK

Pehlivanlı, yaptığı açıklamada, "Adalet Bakan Yardımcımız Sn Ramazan Can ve teşkilat mensuplarımız ile Sulakyurt ilçemize ziyarete bulunarak, Belediye Başkan Adayımız Sn Seyfettin Çetiner başkanımız ve değerli hemşehrilerimizle bir araya geldik. İlçe kaymakamlığımıza ve değerli esnaflarımıza ziyaretlerde bulunup, kıymetli hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Sulakyurt’umuz, 31 Mart’ta AK Parti diyecek ve Seyfettin Çetiner Başkanımızla #GerçekBelediyecilik ile tanışacak" ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir

Emekliye verilen söz unutuldu

İlginizi Çekebilir

AKP Kırıkkale İl Başkanı Pehlivan'dan Hacılar Belediye Başkanı Erdoğan'a ziyaret

İlginizi Çekebilir

EMEKLİLER YAŞAM TARZI İSTİYOR

Haber Yorumları

Yorum Yaz

38665

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#