• Dolar
  32.245
 • Euro
  34.992
 • Ç.Altın
  4.006
 • Altın
  2.419
KIRIKKALE
22°
00:59

Yatsı'ya Kalan Süre

Başkan Ahmet Önal, sözünü tuttu ve primleri yatırdı.

Kırıkkalegücü Futbol Kulübü’nü ziyaret ederek Teknik Direktör Nihat Baran ve futbolcularla bir araya gelen Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Arguvan Belediyespor ve Tarsus İdman Yurdu karşılaşmalarının primlerini ödeme sözü vermişti.


Ziyaretin ardından birkaç gün geçmesinin ardından Kırıkkale Belediye Başkanı Önal, sözünü tuttu ve kazanılan maçların primlerini ödedi.

Primlerin ödendiğini Teknik Direktör Baran Kırıkkalegücü Futbol Kulübü sosyal medyasından açıkladı. Barın açıklamasında, “Teşekkürler Ahmet Önal! Geçtiğimiz hafta kulübümüzü ziyaret ederek takımımızın yanında olduğunu belirten Kırıkkale Belediye Başkanımız Ahmet Önal söz verdiği gibi bugün takımımızın Arguvan Belediyespor ve Tarsus İdman Yurdu maçının primlerini yatırarak desteklerini bir kez daha göstermiştir. Futbolcularımıza bayram öncesi yapılan ödemeler camiamızda mutluluğa vesile olmuştur. Belediye Başkanımız Ahmet Önal’a kulübümüz ve şahsım adına çok teşekkür ederim” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bu köyde yaşayanların yüzde 90’ının gelir kaynağı ’soğan’

İlginizi Çekebilir

CANI KOCA YARGILANIYOR

İlginizi Çekebilir

Türkiye Bisiklet Şampiyonası Kırıkkale’de başladı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

66757

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#