AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ve İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın ile birlikte yönetim kurulu üyeleriyle beraber Hacılar Belediye Başkanlığına seçilen Osman Erdoğan'a ziyaret gerçekleştirdi. Pehlivanlı, yaptığı açıklamada, "Hacılar Belediye Başkanlığına seçilen Osman Erdoğan başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başarılı hizmetler yapacağına inandığımız başkanımıza ve ekibine başarılar dileriz" ifadelerini kullandı.
Kırıkkale Valiliği uyardı! Sel ve su baskınına dikkat
YOĞUN KAR YAĞIŞINA DİKKAT
AK Parti Milletvekillerinden Ramazan Can’a Övgü Dolu Sözler;
bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.
#
#
#
#