• Dolar
  32.539
 • Euro
  34.813
 • Ç.Altın
  4.086
 • Altın
  2.429
KIRIKKALE
26°
01:25

Yatsı'ya Kalan Süre

71 KIRIKKALELİ ÖĞRENCİYE BURS

Her yıl üniversiteHer yıl üniversite öğrencilerine verdiği burslarla dikkat çeken hayırsever iş insanı Orhan Kılıç, bu yıl ki burs miktarını 825 lira olarak belirledi. öğrencilerine verdiği burslarla dikkat çeken hayırsever iş insanı Orhan Kılıç, bu yıl k


BURS ÇALIŞMASI

Hayırsever iş insanı E-İmzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç’ın eğitime desteği sürüyor. Üniversiteyi kazanan 71 Kırıkkaleli gence bir yıl süreyle burs veren Kılıç, geçtiğimiz yıl 650 lira olan burs miktarını bu yıl 825 liraya çıkardı. Burs almak isteyen ihtiyaç sahibi yükseköğrenim öğrencileri 23 Ağustos - 2 Eylül 2022 tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek. Başvurular www.orhankilic.net adresinden online olarak yapılacak.

BURS BİLGİSİ VERİLDİ

İnternet üzerinden yapılmayan başvurular değerlendirilmeye alınmayacak. Başvuru tarihinin sona ermesinin ardından değerlendirme süreci başlayacak, değerlendirme süreci sonunda 71 kişi burs almaya hak kazanacak. Burs almaya hak kazanan öğrencilere 2022-2023 eğitim dönemi süresince aylık 825 lira burs verilecek. Burs verilecek öğrenciler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine üniversiteyi bu yıl kazanan 1.sınıf öğrencilerinden belirlenecek.

İlginizi Çekebilir

AK Parti SeçimÇalışmalarına Odaklandı

İlginizi Çekebilir

VAROL ‘’ DEVA SENSİN DİYEREK OY İSTİYOR’’

İlginizi Çekebilir

Sel kara yolunda göçük oluşturdu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

18988

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#