Kırıkkale Bayrak Gazetesi - Karanlıkları Aydınlata

GÜNDEM SİYASET EKONOMİ YEREL SAĞLIK YAŞAM EĞİTİM TEKNOLOJİ SPOR KADIN BASINDAN MAGAZİN DÜNYA
TERFİ SORUMLULUKLARI ARTIRIRTarih 03 Temmuz 2013, 18:18 Edit⺠Edit⢠/> <a href=Mustafa Sadıç

TERFİ SORUMLULUKLARI ARTIRIR

Emniyette 18 personel bir üst rütbeye terfi Kırıkkale Emniyet Müdürlüğünde terfi heyecanı yaşandı. Haziran ayı itibariyle hizmet süresini dolduran 18 emniyet personeli bir üst rütbeye terfi etti. Törene katılan Vali Kolat “Bir üst rütbeye yükselenlerin sorumluluğuda artıyor. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğinizden eminim” diye konuştu.

18 PERSONEL TERFİ ETTİ
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'nde bir üst rütbeye terfi eden18 personel için tören düzenlendi. Polis evinde düzenlenen törende terfi eden personellere rozetleri takıldı. İl Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda görevli personelden, 2013 yılı terfi döneminde; 4 adet 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, 5 adet 4. Sınıf Emniyet Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, 2 Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, 2 Başkomiser Emniyet Amiri rütbesine, 1 Komiser, Başkomiser rütbesine, 4 Komiser Yardımcısı Komiser rütbesine terfi etti.

SORUMLULUKLARINIZ ARTIYOR
Terfi eden emniyet personelini tebrik eden Kırıkkale Valisi Ali Kolat, yeni dönemlerinde başarılar diledi. Terfiinin heyecanı da beraberinde getirdiğine işaret eden Vali Kolat, “Emniyet teşkilatı son yıllarda toplum yararına hizmet anlamında büyük mesafeler aldı. Emniyet teşkilatımızda mastır yapma binde 2 seviyesine yükseldi bu iyi bir nokta. Emniyet teşkilatımız büyük bir özveriyle çalışıyor. Kaçakçılık ve organize suçlarda emniyetimiz ile jandarmamız başarılı çalışmalar yapıyor. Kırıkkale insanımızda oldukça duyarlı. Bir üst rütbeye yükselenlerin sorumluluğuda artıyor. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğinizden eminim” diye konuştu.

HIZLA DEĞİŞEN BİR KURUM
2013 yılı Haziran ayı itibariyle bulunduğu rütbedeki hizmet süresini doldurarak bir üst rütbeye terfi eden 18 Emniyet personelinin bir üst rütbeye terfi töreninde konuşan İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal “Emniyet Teşkilatımız çok hızlı değişen ve dönüşen bir kurumdur. Son yıllarda eğitime vermiş olduğu önem hizmetin kalitesine yansımıştır. Bu ivme uluslararası boyutta bir seviye de kazanmıştır. Birçok dünya ülkesi polis ülkemizde eğitim alır hale gelmiştir. Bugün ülkemizdeki huzur ve güven ortamının sağlanmasında Teşkilatımızın rolü büyüktür. Teşkilat mensupları olarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada hakkın hukukun adaletin ve haklının yanında yer almaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamalarını her alanda devam ettirebilmeleri için bu teşkilat her zaman yanlarında olacaktır” diye konuştu.

HUZUR VE GÜVEN ORTAMI
Teknolojik gelişmelerin yanında halktan alınan destekte suç ve suçlularla mücadele kolluk kuvvetleri için çok önemli bir noktayı oluşturmakta olduğuna değinen Müdür Kartal “Bu amaçla vatandaş memnuniyetini esas alan güvenlik özgürlük dengesini gözeten sadece mutat güvenlik uygulamalarının yanında halkımız ile köprüler kurabileceğimiz sosyal sorumluluk projelerine de teşkilat olarak önem vermekteyiz. Tüm bu çalışmaların ana hedefi suç sayısını düşürmek huzur ve güven ortamını daim hale getirmektir. Emniyet Genel Müdürlüğümüz Merkez ve Yüksek Değerlendirme kurulunca bu sene için yapılan değerlendirme neticesinde ilimizde görevli 18 personel bir üst rütbeye terfi ettirilmiştir” ifadesini kullandı.

 FEDAKARLIKLARDA BULUNUYORLAR
 Kartal “Emniyet Teşkilatımız da hiyerarşik yapı rütbe ve kıdem esasına göre düzenlenmiştir. Bir personelin bir üst rütbeye terfi edebilmesi ancak o rütbedeki azami bekleme süresi içerisinde ceza almadan üstün başarı ile hizmet etmesine bağlı olup, bir üst rütbeye terfi etmek bizler için ayrı ve özel bir yeri bulunmaktadır. Zor ve yoğun çalışma koşulları altında hafta içi ve hafta sonu demeden, bayram ayırt etmeden ailelerinden ve çocuklarından fedakarlık yaparak bu mesleği hakkıyla yapmaya çalışan teşkilat Mensuplarımızı kutluyorum. Bu fedakarlık sadece Emniyet Mensuplarımız için değil onların eşleri ve aileleri içinde geçerlidir. Bunun için ailelerimizin de gösterdikleri fedakarlık ve hoşgörü nedeniyle teşekkür ediyorum.

 TERFİ EDENLERE KUTLAMA
 “Terfien başka kadrolara ataması yapılan personelin ilimizde vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür eder, bundan sonraki görev yerlerinde de aileleri ile birlikte başarılı bir çalışma ortamı dilerim. Emniyet Müdürlüğümüzde görev yapmaya devam edecek yeni rütbe almış personelimizin Kırıkkale halkına daha iyi güvenlik hizmeti vermek için daha öncede olduğu gibi yeni rütbeleri ile de daha çok çalışacaklarına yürekten inanıyor. Terfi eden tüm arkadaşlarımı kutluyor, kendilerine ailelerine ve teşkilatımıza hayırla olmasını diliyorum. Sözlerime son verirken Tüm şehitlerimiz rahmetle anıyor, Gazilerimize sağlıklı ve uzun bir yaşam diliyorum” sözlerine yer verdi.

SORUMLULUKLARIMIZ ARTACAK
 Terfi edenler adına konuşan 4. sınıf emniyet müdürlüğü görevine terfi eden Ahmet Güler “Bir üst rütbeye terfi etmenin heyecanını yaşadığımız bu günde bizleri yalnız bırakmayıp terfi törenimize katılarak onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Vatana ve millete hizmet etmek için namusum ve şerefim üzerine ant içerim diyerek 1998 yılında komiser yardımcısı olarak başladığım ve her zaman mensubu olmaktan gurur duyduğum emniyet teşkilatında 4.sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmiş bulunmaktayım. Polislik mesleğinde yöneticilik zor ve meşakkatli bir görevdir. Bu görevi yerine getirirken ailemizden, özel hayatımızdan pek çok fedakarlıklar yapmaktayız. Ancak yaptığımız hizmet yerini bulduğunda da bir o kadar ulvi duygular yüreğimizi kaplamaktadır. Yeni rütbemle birlikte sorumluluklarımın daha da artacağının bilincindeyim sizlere inanarak, güvenerek yeni rütbeler ve görevler almamızda emeği geçen, Kırıkkale halkına hizmet etme fırsatı veren başta valime, il emniyet müdürüme, sıralı müdürlerime, mesleğe başladığım günden bu güne kadar bana desteğini esirgemeyen eşime, aileme çok teşekkür ediyorum” dedi.

 GENİŞ KATILIM
Toplam 18 personel için gerçekleştirilen terfi törenine, Kırıkkale Valisi Ali Kolat başta olmak üzere Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Cumhuriyet Başsavcısı Musa Durmaz, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Emine Aktepe, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız, Baro Başkanı Ayhan Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Harun Karabulut ve terfi eden personelin yakınları katıldı.

TERFİ EDEN PERSONELLER
GÜNGÖR ŞENER 3 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden Şube Müdürlüğünden- 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

AHMET ÖZTÜRK 3 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden Şube Müdürlüğünden- 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

AYDIN ÇALIŞKAN 3 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden Şube Müdürlüğünden- 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

 MUHLİS NADİR TEKİN -3 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden Şube Müdürlüğünden- 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

UĞUR ÇELİK 4 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

OLCAY KÜRKLÜ 4 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

NEVZAT KARA 4 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

ABDULLAH CEMAL ŞAHİN 4 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

HALİL DOĞANAY 4 .Sınıf Emniyet Müdürlüğünden 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

KADİR ERCİYES Emniyet Amirliğinden 4.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

AHMET GÜLER Emniyet Amirliğinden 4.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne

ÜMİT EROL Başkomiserlikten, Emniyet Amirliğine

İL YAS BAŞAR Başkomiserlikten, Emniyet Amirliğine

ALPAY SUBAŞI Komiserlikte Başkomiserliğe

TÜRKÖZ ERGİN Komiser Yardımcılığından Komiserliğe

 KAHRAMAN ÖZDEMİR Komiser Yardımcılığından Komiserliğe

MEVLÜT NAMLITÜRK Komiser Yardımcılığından Komiserliğe

ALİ RAMAZAN ELGÜN Komiser Yardımcılığından Komiserliğe

  |  Bu haber 6409 defa okunmuå²®

Payla

AKTÜEL  KATEGORİ“İŽDEN HABERLER

ŞAM’IN DA KUDÜS’ÜNDE SAHİPLERİ BİZİZ

ŞAM’IN DA KUDÜS’ÜNDE SAHİPLERİ BİZİZ Partisinin Kırıkkale İl Kongresine katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz;

TÜRK SAĞLIK SEN’E YAKIŞIR MEKAN

TÜRK SAĞLIK SEN’E YAKIŞIR MEKAN Kısa bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştirerek yeni yönetimini belirleyen Türk Sağlık Sen Kırıkkale Şube...

BAŞKENT EDAŞ MUHTARLARI BİLGİLENDİRDİ

BAŞKENT EDAŞ MUHTARLARI BİLGİLENDİRDİ Başkent EDAŞ, ‘Kırıkkale Yerel Yönetimler Muhtar Buluşmaları’ kapsamında Keskin, Karakeçili, Yahşihan ve Bahşılı il...

KARAR HUSUMETİ ARTIRIR

KARAR HUSUMETİ ARTIRIR Nur cami avlusundan yükselen ses ‘Kudüs tüm Müslümanların kırmızıçizgisidir’

STK'LARDAN KUDÜS TEPKİSİ

STK'LARDAN KUDÜS TEPKİSİ Sivil toplum örgütleri Özgür Kudüs için ayakta

BM KARARLARI HİÇE SAYILMIŞTIR

BM KARARLARI HİÇE SAYILMIŞTIR ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" olarak tanımasına tepki gösteren AK Parti Kırıkkale Milletvekili A...

ABD’NİN KUDÜS KARARI YOK HÜKMÜNDEDİR

ABD’NİN KUDÜS KARARI YOK HÜKMÜNDEDİR ABD’nin Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ü, işgalci İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepki gös...

GERİLİMİ TIRMANDIRACAK KARARI KINIYORUZ

GERİLİMİ TIRMANDIRACAK KARARI KINIYORUZ ABD’nin Kudüs kararıyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Kırıkkale Şu...

AY PARK HİZMETE GİRİYOR

AY PARK HİZMETE GİRİYOR Geçmiş yıllarda Gazioğlu Dinlenme tesisleri olarak Kırıkkale’ye hizmet veren tesisleri devralan işletmeciler Hüseyi...

Mekke-Kabe Canlı İzle

Kuran-ı Kerim Dinle

Reklam


Tüm fotoğraflar

  Umre -2015
 

Umre -2015

İzlenme:86176

   
  MEKKE-2015
 

MEKKE-2015

İzlenme:84660

   
  SERV MAĞRASIYLA VEDA
 

SERV MAĞRASIYLA VEDA

İzlenme:184383

   
  UMRE DÖNÜŞÜ DEVAM EDİYOR
 

UMRE DÖNÜŞÜ DEVAM EDİYOR

İzlenme:193737

   
Mehmet Erkoç Mehmet Erkoç
EMPATİ DUYGUMUZU GELİŞTİRMELİYİZ
Mustafa Sadıç Mustafa Sadıç
Gönülden veren eller

Tüm videolar

  Umre Tamamlandı
 

Umre Tamamlandı

İzlenme:1817

   
  Umrenin Sayı
 

Umrenin Sayı

İzlenme:1485

   
  KABE ALLAHIN BEYTİYLE YÜZLEŞME
 

KABE ALLAHIN BEYTİYLE YÜZLEŞME

İzlenme:1494

   
  Kabe de ilk namaz umre öncesi
 

Kabe de ilk namaz umre öncesi

İzlenme:1741

   
viagra kaufen cialis kaufen Erektile Dysfunktion cialis generique Acheter Cialis acheter Viagra Cialis Original Viagra Soft Viagra Original Super Kamagra Viagra Super Active Kamagra viagra en ligne Levitra Professional Propecia Priligy levitra dapoxetine Viagra Dapoxetine Cialis Soft Kamagra Soft

Namaz Vakti

Priligy kopen met 60mg Dapoxetine Kamagra kauwtabletten kopen Lida Daidaihua kopen Cialis Soft tabs kopen Originele Cialis kopen Lida Afslankingsthee Lovegra kopen Originele Viagra kopen Kamagra Oral Jelly kopen Viagra voor vrouwen Na hoelang werkt Viagra Dieetpillen Viagra kopen bij de kruidvat Generieke Viagra kopen Viagra ervaringen Viagra bestellen Viagra kopen in winkel Erectiestoornis behandelen met Viagra Viagra kopen bij de Etos Generieke Levitra kopen Viagra Soft Tabs kopen Viagra prijs Sildenafil kopen Viagra kopen in Nederland Kamagra Bruistabletten kopen Originele Levitra kopen Viagra kopen apotheek Viagra goedkoop
Viagra prijs Sildenafil kopen Viagra kopen in Nederland Kamagra Bruistabletten kopen Originele Levitra kopen Viagra kopen apotheek Viagra goedkoop Voordelen van viagra Propecia kopen Sildenafil kopen Haaruitval mannen Cialis kopen Viagra bijwerkingen Viagra werking Viagra kopen bij drogist Viagra pil Generieke Cialis kopen Erectieproblemen Viagra pillen kopen Viagra goedkoop
Disfunzione Erettile Idrocele Kamagra Fizzy Tabs Levitra 20 Mg Foglio Illustrativo Cialis Generico Viagra Soft Levitra In Farmacia Serve La Ricetta Acquisto Viagra Gold Levitra Generico Acquisto Levitra Professional Vendita Vardenafil In Europa Levitra Roma Compra online il Viagra Comprare Brand Viagra Compra Levitra Farmacia Acquisto Brand Levitra Acquisto Kamagra Jelly Comprare Levitra In Inghilterra Cialis Soft Super Kamagra Acquisto Viagra
Viagra generico Cialis españa Comprar Cialis Generico Cialis Professional Cialis Generico Comprar Cialis Original Comprar Cialis Professional Cialis Generico Cialis Cialis Original Comprar Cialis Daily Comprar Cialis Super Active Cialis Daily Comprar Cialis Comprar Cialis comprar Kamagra Cialis Super Active Comprar Levitra Levitra Vendita levitra Generico